phone+420 377 419 001Nejčastější dotazyKontakt

Drinkito bar přivítal prvního hosta. Kdo jím asi byl?

Drinkito bar přivítal prvního hosta. Kdo jím asi byl?

Drinkito není jen e-shopem s kvalitním alkoholem, ale je místem, kde se svět alkoholu stává jedinečným zážitkem. Naleznete zde širokou škálu kvalitních a prověřených rumů, ginů, vodek, whisky, likérů, pálenek nebo tequil. Samozřejmostí jsou i nealkoholické nápoje a barové doplňky. Kromě toho ale máme ojedinělý koncept, který vám přináší nejen skvělé nápoje, ale i možnost ponořit se do světa barmanů, mixologie, chuťových zážitků a tradic. Otevíráme dveře ke vzdělání, komunikaci a propojení, díky kterému se ocitnete na místě, kde se snoubí kvalita, zážitky, společenské události s uměním užívat si chvíle. Jsme takovým průvodcem světem drinků. A právě proto jsme pro vás připravili Drinkito bar.

Drinkito bar je místo, kam si pravidelně zveme naše hosty, aby je pro vás moderátorka Lucie Černá Šilhánová (jistě si ji pamatujete z ranní show na Evropě 2, kterou dříve moderovala) vyzpovídala. Nejen, že se dozvíte nějaké zajímavosti z jejich života, ale jsme v baru, takže nám naši barmani vždy namíchají nějaký tematický drink.

Listopad je obdobím mj. Halloweenu. Tipnete si, kdo byl naším úplně historicky prvním halloweenským hostem? Malá nápověda: je to muž, střídavě žije u nás a na Floridě, má za sebou nespočet filmových a divadelních rolí, kde byl třeba učitelem tance, je otcem dvou dětí, jeho hlasem promlouvá Bart Simpson a legendární postava Ozzáka, kterou ztvárnil, se možná dočká pokračování. Už víte? Jasně, hostem prvního dílu nebyl nikdo jiný než Martin Dejdar.

Na čem teď právě pracuje? Jak se mu žije na Floridě? Slaví Halloween? Má rád horory? Pije alkohol? Nejen na tyto otázky nám v prvním díle našeho podcastu odpověděl. Celý díl si můžete pustit na našem YouTube kanálu.

.

A co by to bylo za bar bez drinku? Namíchejte si i vy Bartův Halloween od našeho barmana Petera, který Martin i Lucka velmi ocenili.

Bartův Halloween

Ingredience

  1. 5cl Republica Solera
  2. 2cl čerstvá limetová šťáva
  3. 1cl Giffard Gingerbread

Postup

Shaker naplňte ledem, přidejte ingredience, pořádně promíchejte a přeceďte do vychlazené sklenice na koktejl. Pokud nemáte shaker, použijeme sklenici na zavařování.

V případě, že nemáte dostatek ledu, kterým nejen, že do drinku přidáváte vodu, ale snižujete i jeho teplotu, zkuste si drink ve větším předpřipravit. Do jedné nádoby nalijte 5dcl Republica Solera, 2dcl čerstvé limetové šťávy, 1dcl Giffard Gingerbread, 4dcl vody a celé to spolu pořádně vychlaďte. 10 porcí skvělého drinku máte připraveno k podávání. Tento postup můžete aplikovat i na jiné koktejly.

A na koho se můžete těšit v dalším díle? Bude to muž, bývalý sportovec. To vám zatím musí stačit. Těšíte se?

Vyzkoušejte i vy

Sdílejte článek se svými známými