phone+420 377 419 001Nejčastější dotazyKontakt

Možnosti doručení a platby

V Drinkitu děláme vše pro to, aby vaše objednávky dorazily nepoškozené. Balíme je do pro nás speciálně vyvinutých krabic a pečlivě vybíráme spolehlivého dopravce, aby se k vám zboží dostalo v nejlepším stavu. 


Možnosti dopravy


Zdarma pro registrované uživatele od 1000 Kč | Jinak od 79 Kč

Doba dodání je obvykle do 2 pracovních dnů. V případě objednání a zaplacení do 9:00 hodiny je dodání obvykle do 1 pracovního dne. Jakmile bude Vaše zásilka doručena na výdejní místo, budete informování dopravcem formou SMS nebo emailem. Rovněž Vám bude zasláno heslo pro vyzvednutí. 

Zásilkovna Domů - Zdarma pro registrované uživatele od 1000 Kč | Jinak od 119 Kč

Doba dodání je obvykle do 2 pracovních dnů. V případě objednání a zaplacení do 9:00 hodiny je dodání obvykle do 1 pracovního dne.


Zdarma pro registrované uživatele od 1000 Kč | Jinak 159 Kč

Doba dodání je obvykle do 2 pracovních dnů. V případě objednání a zaplacení do 9:00 hodiny je dodání obvykle do 1 pracovního dne. Je nutné zadávat telefonní číslo, na kterém Vás může messenger zastihnout. 


Doprava zdarma při objednávce na 1000 Kč pro registrované uživatele. Při objednávce bez registrace je doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.

Doručujeme jen na území České republiky. 


Možnosti platby


Platební brána Comgate - Zdarma - Zaplaťte jednoduše svou objednávku předem pomocí okamžité platby, Google pay, Apple pay. Vše je v rukou banky, naši pracovníci nemají přístup k údajům o Vaší kartě, ani Vašich účtech. 

Platba na dobírku - 49 Kč

Dobírka: Platbu za zboží provedete až při jeho převzetí. Kartou i hotově.