phone+420 377 419 001Nejčastější dotazyKontakt

Bary, které podle nás stojí za návštěvu

Bary, které podle nás stojí za návštěvu

Máte rádi drinky? Nebo spíš, máte rádi skvělé drinky, na kterých si maximálně pochutnáte? Ano a ano? Tak tady máte top pražské bary, kde vám splní skoro všechna vaše koktejlová přání. Námi ozkoušeno. 

Bartida Bar 

V nenápadné uličce v centru Prahy, u Havelského náměstí (v pasáži mezi Hooters a Kogo, vchod do pasáže je i z ulice Kožná), najdete malý, ale o to více útulný a skvělý bar Bartida Bar & Shop. Naši barmani vám zde kromě klasických drinků, namíchají drink na míru dle vašich přání a preferencí. Navíc se zde konají rumové a whisky degustace, které potěší nejednoho milovníka těchto alkoholů. A pokud se vám zdá, že je vám tento název povědomí, pak se nemýlíte. Bartida Bar & Shop je rovněž místem, kde si můžete vyzvednout svou zásilku z e-shopu Drinkito.cz. Spojte tedy příjemné s užitečným. Dojděte si pro zásilku a rovnou se osvěžte drinkem či spiritem z portfolia STOCK Plzeň-Božkov. 

Bonvivant´s CTC 

Kousek od Riegrových sadů v prostředí malebných Vinohrad najdete bar Bonvivant´s CTC. Stačí se jen posadit a objednat si některý z koktejlů který si můžete vychutnat za zvuku hudby dlouho do noci. Kromě jedinečných a osvěžujících koktejlů, se zde pravidelně pořádají i různé akce.  Interiér baru je klimatizovaný a stylovou zahrádku si užijete za každého počasí. Když si k tomu připočtete i dobré jídlo ve formě tapas, je to ideální místo na odpočinek po náročném dni. Pokud by vám to přece jen nedalo, můžete odtud poslat i nějaký ten pracovní email.  A jestli chystáte soukromou akci, není to problém. Kromě neděle a pondělí mají otevřeno všechny dny v týdnu.

Oblaca

Oblaca, kde jinde by tento bar/restaurace mohla být než skoro u oblak? Ve výšce 66 metrů po celém patře Žižkovské televizní věže najdete místo pro relaxaci, odpočinek, ale hlavně místo, kde si vychutnáte prvotřídní jídla a prvotřídní drinky. Oblaca mají ale ještě jednu výjimečnost. Jsou jedním ze Zacapa ambasád, takže pokud jste milovníky tohoto rumu, neměli byste tento gastropodnik vynechat. Nejen, že si vychutnáte celý sortiment Zacapa, ale podnik je proškolen na speciální perfect serve ,,art of slowˮ, tedy využití překapávače, tácu s poklopem nakuřovací pistole...to vše udělá z vašeho drinku jedinečný zážitek. Navíc s výhledem na Prahu.

L´fleur 

A zase to centrum. Pokud hledáte místo s útulnou až intimní atmosférou, kam si můžete zajít jen tak s přáteli či na rande a vychutnat si špičkové koktejly, pak je jako pro vás stvořený bar L´Fleur. Tlumené osvětlení a pohodlné posezení, případně posezení venku, vám pomůže se naprosto uvolnit od shonu všedních dnů. Místní atmosféra dodává člověku pocit, jako by se přenesl do dob minulých, navíc spolu s z jedněmi z nejlepších koktejlů, které v Praze můžete dostat.  

Díky zkušenému týmu mixologů si zde budete moci vychutnat drinky, které vám připraví na míru dle vašich individuálních preferencí. Co třeba Truffle Manhattan, Nutty Fashion nebo Dark Cherry Negroni? Samozřejmostí jsou i nealko drinky a výběr z českých i zahraničních vín. To vše skvěle spárované s gurmánskými jídly.  L´Fleur není jen večerním barem, ale i denním bistrem s nabídkou prvotřídních lahůdek francouzské kuchyně a skvělé kávy. 

Cafe bar Pilotů 

Z centra se trochu vzdálíme, na Prahu 10, do Dónské ulice, kousek od Kina Pilotů. Cafe bar Pilotů je to, co této části dlouho chybělo. Skvělé pití, skvělá atmosféra, skvělé jídlo. Co víc si přát? 

Na výběr tu máte širokou škálu whisky, rumů, ginů, tequil, mezcalů, absinthu, likérů, vín, koktejlů….pro abstinenty se najde i nealko a k tomu všemu tapas, ale i staré dobré brambůrky. 

Beyond the Bar 

Na adrese Liliová v centru Prahy najdete jedinečný Beyond the Bar. Luxusní až dekadentní interiér naprosto vybízí k posezení a ochutnání tamní drinků z těch nejkvalitnějších alkoholů, které vám namíchají opravdoví profesionálové. Ke koktejlům dostanete vodu a oříšky. Vybrat si však můžete i z dobrot typu tapas, olivy….A věřte, že u jednoho koktejlu nezůstanete. 

Bugsy´s bar 

V té nejluxusnější ulici Prahy, v Pařížské, najdete nejen značkové obchody, ale také jeden z nejlepších barů v Praze Bugsy´s Bar. Stylové koktejlové místo s valenou klenbou, lavicemi, ale hlavně se zručnými barmany, kteří vám připraví geniální míchané nápoje dle vašeho přání. A vybrat si je opravdu z čeho. Kromě prvotřídních koktejlů nabízí kolem 100 Single Malt whisky, 90 druhů rumů z celého světa a mnoho dalšího. Samozřejmostí je i nealko a bohatý výběr z jídelního menu. 

Black Angel´s 

Tento bar je zcela výjimečný. Jeho menu bylo vytvořeno dle dochovaných poznámek a náčrtů barové legendy Aloise Krchy. Tyto poznámky se našly při rekonstrukci budovy, jejíž původní název byl U Černého anděla“, proto Black Angel´s. Styl baru se nese v duchu prohibičních podniků 30. let, tzv. public house, kde se setkávali lidé všech společenských vrstev, aby si po náročném pracovní dni odfrkli a potěšili se něčím dobrým.   

Bar reflektuje minulou dobu a je situován v gotickém sklepení hotelu U Prince na Staroměstském náměstí v Praze. Sklepní prostory s původním románským a gotickým kamenným zdivem vytvářejí dojem tajemného a tejného ,,scházení seˮ a hosty přenesou jakoby zpět do dob černobílých filmů, kdy jména koktejlů nebyla pouhými prázdnými slovy.  Od svého otevření se Black Angel´s Bar stal pevnou součástí světové barové špičky oceňované i na mezinárodním poli.  

Hemingway 

Pokud jste milovníky koktejlů a dobrého pití, tak vám tento podnik rozhodně nebude neznámý. Bar Hemingway, který se nechal inspirovat jedním z nejvíc známých barových milovníků, Ernestem Hemingwayem. Právě tento spisovatel navštěvoval si oblíbil mnoho barů napříč světem a proslavil celou řadu drinků a sám některé známe receptury inovoval, a to v takové míře, že i dnes najdete ve světových barech drinky typu Papa Doble nebo Hemingway Daiquiri. 

Není tedy divu, že Hemingway bar v Praze se z určité části věnuje jeho oblíbeným destilátům, rumům a Champagne. Vybrat si můžete z rozmanité nabídky absinthů včetně Hemingway Absinthu, který se zde podává tradiční cestou. Pokud preferujete rumy, věříme, že si z nabídky více jak 200 rumů určitě vyberete.  Doménou tohoto baru jsou ale bezpochyby prvotřídní koktejly. Ty se připravují výhradně z prémiových produktů a čerstvých ovocných šťáv. S maximálním servisem se o vás budou starat zkušení barmani, kteří vám splní skoro až nesplnitelné v rámci nápojové gastronomie, kde neustále rozšiřují své znalosti a zkušenosti. 

AnonymouS Bar 

Jedinečné místo v centru Prahy, obsluha v černobílé masce Guye Fawkse, inspirace kultovním filmem V jako Vendeta, atraktivní design, to je AnonymouS Bar. Čím častěji ho navštívíte, tím více si začnete všímat detailů v něm. A to nemluvě o koktejlech, které tu mají fenomenální.  

Tři duše AnonymouS Baru 

Píše se rok 1605 a maskovaný spiklenec Guy Fawkes se chystá zažehnout sudy se střelných prachem rozmístěné pod Westminsterským palácem. 

Spiknutí střelného prachu (naše první duše, v orig. Gunpowder Plot) se však nezdařilo a dílo musel dokončit o 392 let později muž známy jen jako „V“ z naší druhé duše, komiksu V jako vendeta. 

Třetí duší našeho baru se stalo hnutí AnonymouS, které navazuje na tradici své masky bojem proti tyranii a odkrývaním skrytých skutečností naší současnosti. 

Tyto tři revoluční prvky ovlivnily myšlenky a činy naší Legie, kolektivu, který žije a dýchá pro tento, první, i další bary AnonymouS Conceptu. 

AnonymouS Shrink´s office 

Necítí se ve své kůži, máte špatnou náladu a ani nevíte proč? Možná je správný čas na tu správnou terapii. Ta vás čeká v baru AnonymouS Shrink´s Office. Tady totiž můžete s drinkem v ruce, v intimním prostředí zahnat své chmury do pryč. Zajít sem můžete ale samozřejmě i když vás nic netrápí. Podzemní bar stylizovaný do amerických tajných barů z dob prohibice. Vstoupíte dveřmi a hned sestoupíte do temného sklepa, kde už vám barmani ve skvělých kostýmech a promakanou vizáží namíchají skvostné drinky přesně pro vás. Bar se kromě tajných bar inspiroval také psychologem Hermannem Rorschachem, známým svým nejznámějším projektivním testem tzv. Rorschachovým testem. Bar je tedy jakýmsi místem terapie a barmani jako terapeuti, kteří vám naordinují medicínu vhodnou po uklidnění mysli. 

Doporučujeme udělat si rezervaci. 

Roku 1921, přesně 95 let před prvním otevřením našich dveří a 1 rok před svou smrtí, představil švýcarský psychiatr Hermann Rorschach svou revoluční psychoanalytickou metodu s využitím inkoustových skvrn. 

Dodnes má Rorschachův test využití v psychologii i mixologii. 

Naši cvokaři se jím dotknou hlubin vaší mysli a namíchají vám medicínu, která uleví vaší mysli. Stačí najít náš Shrink’s Office, v pořadí druhý bar AnonymouS Conceptu. 

Nevíte, který bar si vybrat? Doporučujeme postupně navštívit všechny. 

Sdílejte článek se svými známými