phone+420 377 419 001Nejčastější dotazyKontakt

Drinkito bar přivítal pátého hosta? Kdo to byl a co jsme mu namíchali?

Drinkito bar přivítal pátého hosta? Kdo to byl a co jsme mu namíchali?

Drinkito bar je místo, kam si pravidelně zveme naše hosty, aby je pro vás moderátorka Lucie Černá Šilhánová (jistě si ji pamatujete z ranní show na Evropě 2, kterou dříve moderovala) vyzpovídala. Nejen, že se dozvíte nějaké zajímavosti z jejich života, ale jsme v baru, takže nám naši barmani vždy namíchají nějaký tematický drink.

Ve čtvrtém díle jste měli možnost poslechnout si vyprávění zpěvačky elektropopové kapely Mydy s výraznou ohnivou hřívou Žofiii Dařbujánovou. Jak se její kapele podařilo vydobýt si místo i v zahraničí? Má před vystoupením nějaký rituál? Nejen na toto Žofie odpovídala. Před námi je teď pátý díl.

Koho jsme si pozvali tentokrát?

Opět malá nápověda: Je to opět žena, se zrzavými vlasy a krásně nakřáplým hlasem. Dříve se věnovala gymnastice, díky které se nebála ani pohybově náročnějších scén ve filmu Miluji tě modře, kde ztvárnila hlavní ženskou postavu. Do podvědomí se lidem dostala mj. rolí kriminalistky ve třetí sérii populárního seriálu Labyrint, roli v seriálu Zoo a nyní exceluje v muzikálu Biograf láska. Už víte? Jasně, nejedná se o nikoho jiného než o herečku Denisu Nesvačilovou, které se také přezdívá česká Julie Roberts. Podle čeho se rozhoduje, zda nějakou roli přijme či nikoliv? Jaká byla její nejšílenější role? Co znamená přihezkne? Jak se učí texty?

Podívejte se na celý rozhovor:


A jaké drinky pro naše dvě ženy namíchala barmanka Aneta? Tentokrát to byl Gin Rose pro Lucii a Tequila Orange pro Denisu.

Gin Rose

Zkuste si gin namíchat místo toniku s růžovou limonádou.

Ingredience

  1. 4 cl gin Finsbury
  2. 2 cl citrónová šťáva
  3. 1 cl cukrový sirup
  4. růžová Fentimans
  5. plátek limetky na ozdobu

Postup

Do sklenice dejte led, nalijte gin, citronovou šťávu, cukrový sirup. Promíchejte. Dolijte limonádou, opatrně promíchejte a ozdobte plátkem limety.

Tequila Orange

Spojení Tequily a mandarinkovo-pomerančové Fentimans limonády si zamilujete.

Ingredience

  1. 4 cl Sierra Tequila reposado
  2. 2 cl citrónová šťáva
  3. 1 cl cukrový sirup
  4. Mandarinkovo-pomerančová Fentimans
  5. plátek sušeného pomeranče na ozdobu

Postup

Sklenici naplňte ledem, nalijte tequilu, citronovou šťávu, cukrový sirup, promíchejte. Dolijte limonádou Fentimans, opatrně promíchejte a ozdobte plátkem sušeného pomeranče.

Vyzkoušejte i vy

Sdílejte článek se svými známými