phone+420 377 419 001 Nejčastější dotazy Kontakt

Dominik Hašek: První Stanley Cup jsme slavili do 6 do rána

Dominik Hašek: První Stanley Cup jsme slavili do 6 do rána

Drinkito bar je místo, kam si pravidelně zveme naše hosty, aby je pro vás moderátorka Lucie Černá Šilhánová (jistě si ji pamatujete z ranní show na Evropě 2, kterou dříve moderovala) vyzpovídala. Nejen, že se dozvíte nějaké zajímavosti z jejich života, ale jsme v baru, takže nám naši barmani vždy namíchají nějaký tematický drink.

V minulém díle jste měli možnost poslechnout si upřímné odpovědi zakladatelky a ředitelky soutěže Miss Czech Republic a Mister Czech Republic a modelky v jednom, Taťány Makarenko. S Lucií si mimo jiné popovídala o tom, kdy se poprvé účastnila soutěže krásy, kolik jich absolvovala celkem nebo proč se rozhodla založit vlastní soutěž krásy a zda o vítězce/vítězi rozhodne opravdu až finálový večer. Nás ale čeká sedmý díl našeho Drinkito baru a kdo přijal pozvání tentokrát.

Je to muž, hokejová legenda. Držitel zlaté a bronzové medaile z olympiád, držitel stříbra a tří bronzů z Mistrovství světa, má dva Stanley Cupy a několik individuálních ocenění z NHL. A nebyl to nikdo jiný než Dominátor- Dominik Hašek.

Kdy s hokejem začal a kde? V jakém sportu se chytl jeho bratr? Kdy se poprvé napil alkoholu, počkal až do svých osmnácti let? Jaké byly jeho začátky v zámoří? Jak vidí hokejové šance naše týmu? Na to se můžete podívat ve videu po prokliku.


A co jim k tomu povídání namíchal náš barman Peter? Pro Lucku to byl Flower Fizz a pro Dominika Whisky Sour.

FLOWER FIZZ 

Přeneste se do slunného Řecka za pomoci Flower Fizz.

Ingredience

  1. 4 cl Metaxa 5*
  2. 1 cl Giffard Bezinka
  3. 1 cl Giffard Lemonade Base
  4. soda

Postup

Do sklenice dejte led. Nalijte Metaxu, bezinkový Giffard a Lemonade Base. Promíchejte. Dolijte sodovkou a znovu opatrně promíchejte a ozdobte plátkem pomeranče.

WHISKY SOUR

Klasika, která nikdy nezklame, to je whisky sour.

Ingredience

  1. 5 cl whisky Bruichladdich The Classic Laddie
  2. 2 cl citronové šťávy
  3. 1 cl simple sirup (Giffard gomme)
  4. vaječný bílek nebo Giffrad Egg White sirup

Postup

V šejkru za sucha bez ledu protřepejte whisky, citronovou šťávu, cukrový sirup a vaječný bílek. Přidejte led a opět protřepejte, tak aby byl drink studený. Přeceďte do sklenice. Ozdobte pomerančem či třešničkou.


A kdo bude příštím hostem? Bude žena s dlouhými blond vlasy. Maminka dvou dětí a manželka známého bojovníka. Už víte?

Vyzkoušejte i vy

Sdílejte článek se svými známými