phone+420 377 419 001 Nejčastější dotazy Kontakt

Taťána Makarenko: Miss je pro ženy, které na to mají koule

Taťána Makarenko: Miss je pro ženy, které na to mají koule

Drinkito bar je místo, kam si pravidelně zveme naše hosty, aby je pro vás moderátorka Lucie Černá Šilhánová (jistě si ji pamatujete z ranní show na Evropě 2, kterou dříve moderovala) vyzpovídala. Nejen, že se dozvíte nějaké zajímavosti z jejich života, ale jsme v baru, takže nám naši barmani/barmanky vždy namíchají nějaký tematický drink.

V pátém díle jste měli možnost poslechnout si vyprávění herečky, zpěvačky a dabérky se specificky nakřáplým hlasem, které se přezdívá česká Julia Roberts, Denisy Nesvačilové. Podle čeho se rozhodne, jakou roli přijme? Jaká byla její nejšílenější role? Co znamená přihezkne? Nejen na tyto otázky nám odpověděla.

Před námi je ale další, již šestý, díl. Kdo tentokrát přijal pozvání? byla to opět žena. Zakladatelka a ředitelka soutěže Miss Czech Republic a Mister Czech Republic a modelka Taťána Makarenko.

Kdy poprvé absolvovala soutěž krásy? Kolik jich absolvovala celkem? Proč se rozhodla založit vlastní soutěž krásy? Rozhoduje se o vítězce opravdu až ve finálový večer? V jaké zemi se jí líbilo nejvíce nebo jaká kuchyň je její nejoblíbenější? Pojďte zjistit nejen to. Celý rozhovor si můžete poslechnout tady:


A co by to bylo za bar bez drinků? Jejich přípravy si opět ujala osvědčená barmanka Aneta. Oběma dámám namíchala tzv. low ABV drinky, tedy drinky s menším obsahem alkoholu, které jsou svěží a lehčí. Low-alko twist na London Mule pro Taťánu a Low-alko malinu pro Lucii. Zkuste si je namíchat i vy doma.

Low-alko twist na London Mule

Moscow Mule je známý drink, co ho trochu upgradovat na London Mule?

Ingredience

  1. 2 cl Tanqueray London Dry gin
  2. 1,5 cl citrónová šťáva
  3. Fentimans Victoria lemonade
  4. snítka máty a plátek citrónu na ozdobu

Postup

Do sklenice dejte led, nalijte gin, citronovou šťávu a dolijte Fentimans limonádou. Promíchejte a odzdobte snítkou máty a plátkem citronu.

Low-alko malina

O tom, že rum se dá kromě coly míchat s mnoha ingrediencemi asi ani detailněji psát nemusíme. Co takhle kombinace s malinovou limonádou?

Ingredience

  1. 2 cl rum Ron de Azur
  2. 2 cl citrónová šťáva
  3. 1 cl cukrový sirup (Giffard Gomme)
  4. malinová Fentimans
  5. plátek pomeranče na ozdobu

Postup

Do vysoké sklenice dejte led. Přilijte rum, citrónovu šťávu, cukrový sirup. Dolijte limonádou. Promíchejte a ozdobte plátkem pomeranče.

Vyzkoušejte i vy

Sdílejte článek se svými známými