phone+420 377 419 001 Nejčastější dotazy Kontakt

Barman doporučuje

Dobrý den všem!

Jsem nadšen, že vám mohu představit naši novou sbírku rumů a whisky, která vás zavede na cestu plnou chutí a vůní. Každá z následujících lahví vás okouzlí a zanechají vám nezapomenutelné zážitky.

Na zdraví.

Michal Marešovský


Whisky Prádlo

Kvalitní whisky nemusí být jenom irská nebo skotská. I my Češi se takovou můžeme pyšnit. Hrdě vám představujeme novou whisky Prádlo. Whisky, která ctí řemeslnou tradici, přesto s moderním náhledem. Whisky, která se vyrábí jedinečnou destilací kombinující kolonovou i kotlíkovou metodu. Whisky, která je ryze česká (z českého ječmene, českých kvasnic, zraje v českých sudech, stáčí se do v Česku vyrobených lahví). Voní po letních jablíčkách, perníčku, vanilce a dubovém dřevu. V její nasládlé chuti se projevují tóny skořice, hřebíčku a orientálního koření. Cítit je v ní rovněž náznak dřeva, vanilky, vlašského ořechu a zázvoru. Na její výrobu dohlíží master distillerka Kristína Demelová a její tým. Věříme, že i vy z ní budete nadšeni, stejně jako my. Vyrobeno s láskou v Prádle. 

Prozkoumat
El General

El General je patnáctiletý rum z Venezuely. Ze země, odkud pocházel i slavný generál Simon Bolívar. A byl to právě on, kdo dal tomuto státu svobodu. Právem se tak stal inspirací pro vznik tohoto rumu. Rum El General je vyroben ze 100% venezuelské cukrové třtiny procesem kolonové destilace. Poté 15 let zraje v sudu z amerického dubu. Stáčí se ale u nás v Prádle. V jeho chuťovém profilu můžete cítit tóny medu, banánu, kokosu, citrusů a hořké čokolády.

Již brzy bude dostupný.


Legendario Añejo Oro

Nový rum Legendario Añejo Oro nedávno obohatil portfolio této kubánské značky. Vyrábí se tradičními metodami pod dohledem zkušeného master blenda. Díky zrání v nejlepších sudech z amerického bílého dubu získává intenzivní, ale přesto jemnou a vyváženou chuť. Tu oceníte jak samotnou, tak v míchaných nápojích. Sladký chuťový profil s tóny zralých meruněk, citrusů s nádechem vanilky a dubového dřeva vás jistě nadchne, stejně jako nás. 

Prozkoumat


Ron de Azur

Ponořte se do příběhů starého želvího námořníka Ronnyho s pravým šestiletým třtinovým rumem z Panamy Ron de Azur. Základem pro jeho výrobu je cukrová třtina, ze které se kolonovou destilací vyrábí destilát. Ten pak šest let zraje v dubových sudech metodou Vintage Palette. Má jedinečný sušší chuťový profil, ve kterém jsou cítit tóny kakaa, medu, vanilky a pomerančů, který jistě polechtá vaše chuťové pohárky.

Prozkoumat